Specjalista ds. projektów

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie techniczne handlowców działających na terenie województw: mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego, tworzenie dokumentacji projektowej, przygotowywanie ofert, a także bieżącą współpracę z projektantami i klientami C&C. Praca ma charakter stacjonarny w biurze firmy w Warszawie.

Zadania:

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • wsparcie techniczne sprzedaży produktów z grupy systemów bezpieczeństwa
  • prowadzenie prezentacji techniczno-handlowych
  • współpraca z projektantami
  • przygotowywanie ofert
  • ścisła współpraca z działem technicznym, handlowym oraz wdrożeniowym
  • bieżąca analiza rynku

 Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • znajomość AutoCad
  • umiejętność przygotowania dokumentacji
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych

 Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia branżowe oraz z umiejętności miękkich, dofinansowanie edukacji (w zakresie branżowym)
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • możliwość współpracy z wiodącymi partnerami branżowymi
  • stabilne zatrudnienie
  • współpracę z nietuzinkowym, kreatywnym zespołem
  • pakiet medyczny – po określonym czasie zatrudnienia

CV prosimy przesyłać na adres:

C&C Partners Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 119,121
64-100 Leszno
kadry@ccpartners.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeniu rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Klauzula informacyjna „RODO”