Szkolenia

Szkolenia

C&C Partners przykłada dużą wagę do promowania na polskim rynku nowoczesnych technologii i najwyższej jakości rozwiązań. Każdego roku pracownicy firmy przeprowadzają kilkadziesiąt szkoleń, warsztatów i seminariów, zapoznając ich uczestników z najnowszymi osiągnięciami z zakresu telekomunikacji, teleinformatyki i systemów zabezpieczeń oraz systemów wizyjnych.

Aby zapewnić uczestnikom najlepsze warunki kształcenia stworzyliśmy własną bazę szkoleniową, która pozwala na organizację spotkań, warsztatów i demonstracji w siedzibie spółki. W powstałym w Lesznie Centrum Rozwiązań, w którym zainstalowane są oferowane przez nas Systemy, kształcimy ponad 1000 instalatorów i projektantów rocznie. Ponadto przy Centrum Rozwiązań funkcjonuje również Poligon Demonstracyjny, w którym organizujemy szkolenia z zakresu budowy napowietrznych sieci światłowodowych.

Ukończenie organizowanych przez nas systematycznie jedno- lub dwudniowych szkoleń upoważnia ich uczestników do uzyskania odpowiedniego certyfikatu potwierdzającego nabyte podczas warsztatów umiejętności.

„Administratorem danych osobowych jest: C&C Partners Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. 17 Stycznia 119, 121, 64-100 Leszno
Kontakt w sprawie danych osobowych możliwy jest pod adresem: rodo@ccpartners.pl.
Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu przeprowadzenia przez nas szkolenia (podstawą przetwarzania danych jest tu umowa o oświadczenie usługi szkoleniowej zawarta pomiędzy Tobą a w/w spółką C&C Partners sp. z o.o.).
Dane będą przetwarzane do momentu zakończenia/rozwiązania umowy o świadczenie usługi szkoleniowej, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby skorzystać z naszego szkolenia.
Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego”.

Terminarz/Rejestracja