Szkolenia

Szkolenia

C&C Partners przykłada dużą wagę do promowania na polskim rynku nowoczesnych technologii i najwyższej jakości rozwiązań. Każdego roku pracownicy firmy przeprowadzają kilkadziesiąt szkoleń, warsztatów i seminariów, zapoznając ich uczestników z najnowszymi osiągnięciami z zakresu telekomunikacji, teleinformatyki i systemów zabezpieczeń.

Aby zapewnić uczestnikom najlepsze warunki kształcenia stworzyliśmy własną bazę szkoleniową, która pozwala na organizację spotkań, warsztatów i demonstracji w siedzibie spółki. W powstałym w Lesznie Centrum Rozwiązań, w którym zainstalowane są oferowane przez nas Systemy, kształcimy ponad 1000 instalatorów i projektantów rocznie. Ponadto przy Centrum Rozwiązań funkcjonuje również Poligon Demonstracyjny, w którym organizujemy szkolenia z zakresu budowy napowietrznych sieci światłowodowych.

Ukończenie organizowanych przez nas systematycznie jedno- lub dwudniowych szkoleń upoważnia ich uczestników do uzyskania odpowiedniego certyfikatu potwierdzającego nabyte podczas warsztatów umiejętności.

Terminarz/Rejestracja