Nowy interkom IP w ofercie C&C Partners

Firma Commend International prezentuje im3: najmniejszy na świecie moduł interkomu IP o bardzo dużej mocy komunikacyjnej

Nowy interkom IP Commend od C&C Partners

Urządzenia w przestrzeni konsumenckiej są dowodem na to, że potężne komputery mieszczą się w małych (a nawet bardzo małych) obudowach. Dowodem na to jest nowy moduł interkomowy im3 oparty na protokole IP. Im3 łączy wysoką wydajność centrum komunikacji i kontroli z eleganckim wyglądem w najmniejszej obudowie na świecie. Jest on w pełni sieciowy z wieloma opcjami połączeń, co czyni go idealnym do wszelkiego rodzaju instalacji.

Mierzący zaledwie 84,5 mm długości, 54 mm szerokości oraz 24 mm wysokości nowy moduł interkomu IP im3 firmy Commend mieści się w dłoni dziecka. Dzięki potężnemu centrum, możliwe jest stworzenie wysoce kompaktowych, wysokowydajnych video stacji interkomowych - rozszerzonych np. o akcesoria, takie jak moduł głośnika zewnętrznego LSM oraz moduł kamery wideo cm1.

Dzięki kompaktowym wymiarom, rozwiązania im3 zmieszczą się również w ciasnych przestrzeniach (np. jako stacje wywoływania alarmowego w słupach oświetleniowych).

Jakie funkcjonalności oferuje interkom IP im3

Interkom im3 oferuje typowy zakres funkcji swojego "dużego rodzeństwa" pochodzących z nowej generacji urządzeń Commend Symphony MX:

  • Doskonała jakość dźwięku (do 20 kHz)
  • Wiele opcji połączeń, np. dla zewnętrznych źródeł dźwięku i głośników
  • Opcjonalny moduł kamery umieszczony w odległości do 3m - jednocześnie oferujący w pełni szyfrowaną i zsynchronizowaną transmisję audio i wideo
  • Elastyczne zarządzanie i (zdalne) sterowanie, np. poprzez centralne punkty kontrolne lub centra sterowania
  • Cyberbezpieczeństwo od podstaw zgodnie z koncepcją "Privacy and Security by Design".
  • Solidna, trwała konstrukcja
  • Możliwość stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków
  • Wyjątkowo szeroki zakres temperatur pracy (-40°C do +70°C)

Tak wyposażony im3 doskonale nadaje się do wielu zastosowań, np.:

  • jako punkt obsługi klienta w szlabanach parkingowych,
  • automatycznych stacjach płac lub stacjach ładowania elektrycznego,
  • jako awaryjna stacja interkomowa w miejscach publicznych w ramach sieci bezpieczeństwa inteligentnych miast.

Indywidualnie tworzone rozwiązania oparte na im3 są bardzo łatwo skalowalne, a także bezproblemowo integrują się z systemami firm trzecich (np. systemami zarządzania budynkiem lub systemami bezpieczeństwa). Możliwości są praktycznie nieograniczone.

"Małe jest piękne, jak to się mówi" - komentuje menedżer produktu firmy Commend, Johann Linortner. "Jest to również prawdą w przypadku naszego kompaktowego, stylowego im3. Jednak marka Commend zawsze oznaczała przede wszystkim niezawodną, bezpieczną komunikację, zawsze i wszędzie. Tak więc upewniliśmy się, że 'mały' w przypadku naszego im3 jest również całkiem 'potężny'." 
Oryginalny komunikat prasowy - kliknij tutaj!