Szkolenia

O szkoleniach

Akademia technologii C&C

W C&C Partners przykładamy dużą wagę do promowania na polskim rynku nowoczesnych technologii i najwyższej jakości rozwiązań. Każdego roku pracownicy firmy przeprowadzają kilkadziesiąt szkoleń, warsztatów i seminariów, zapoznając ich uczestników z najnowszymi osiągnięciami z zakresu telekomunikacji, teleinformatyki i systemów zabezpieczeń.

W wyniku pandemii koronawirusa podejęliśmy decyzję, aby w najbliższych tygodniach pracować zdalnie. Zachęcamy do tego, aby w tych wyjątkowych okolicznościach zostać w domu, ale nie zwalniać tempa i skupić się na własnym rozwoju. Dlatego szkolenia stacjonarne zamieniliśmy na zdalne.

Szkolenie zdalne/distance learning to połączenie zalet szkolenia stacjonarnego i e-learningu. Uczestniczysz w szkoleniu w określonym terminie, godzinach, możesz zadawać trenerowi pytania i jednocześnie możesz je odbyć w domu lub w swoim biurze bez konieczności dojazdu do naszych sal szkoleniowych. 

Ukończenie zdalnie organizowanych przez nas szkoleń upoważnia uczestników do uzyskania odpowiedniego certyfikatu potwierdzającego nabyte podczas warsztatów umiejętności.