Szkolenia

O szkoleniach

Akademia technologii C&C

W związku ze zwiększającym się zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusa informujemy, iż od dnia 12 marca br. szkolenia Akademii Technologii C&C zostają wstrzymane aż do odwołania. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

C&C Partners przykłada dużą wagę do promowania na polskim rynku nowoczesnych technologii i najwyższej jakości rozwiązań. Każdego roku pracownicy firmy przeprowadzają kilkadziesiąt szkoleń, warsztatów i seminariów, zapoznając ich uczestników z najnowszymi osiągnięciami z zakresu telekomunikacji, teleinformatyki i systemów zabezpieczeń.

Aby zapewnić uczestnikom najlepsze warunki kształcenia stworzyliśmy własną bazę szkoleniową, która pozwala na organizację spotkań, warsztatów i demonstracji w siedzibie spółki. W leszczyńskim Centrum Szkoleń kształcimy ponad 1000 instalatorów, projektantów i klientów końcowych rocznie. Ponadto przy Centrum Szkoleń funkcjonuje również Poligon Demonstracyjny, w którym organizujemy szkolenia z zakresu budowy napowietrznych sieci światłowodowych.

Ukończenie organizowanych przez nas systematycznie jedno- lub dwudniowych szkoleń upoważnia ich uczestników do uzyskania odpowiedniego certyfikatu potwierdzającego nabyte podczas warsztatów umiejętności.