Kable do systemów zabezpieczeń

C&C Partners na bazie własnych doświadczeń oraz w odpowiedzi na potrzeby rynku stworzyła markę SecurityNET - światłowodowe i miedziane okablowanie przeznaczone do realizacji połączeń systemów zabezpieczeń. Kable produkowane są w fabrykach Grupy TKH.

Kable SecurityNET integrują systemy bezpieczeństwa, takie jak: centrum zarządzania, system sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), komunikacja głosowa (Interkomy oraz DECT), kontrola dostępu (KD) oraz dozór wizyjny (CCTV).

W celu zapewnienia najwyższej jakości, wszystkie kable są dwukrotnie badane pod kątem spełniania określonych parametrów w zależności od rodzaju kabla. Pierwsze badanie odbywa się na etapie produkcji, drugie w momencie dostawy do Centrum Logistycznego C&C.

SecurityNET to kompleksowy system okablowania, który dzięki unikalnym rozwiązaniom podnosi niezawodność każdego systemu bezpieczeństwa.

W skład oferty wchodzą:

 • Kable skrętkowe wewnętrzne i zewnętrzne

  Instalacyjne kable skrętkowe przeznaczone do wykonywania połączeń pomiędzy urządzeniami peryferyjnymi, punktami dystrybucyjnymi systemów zabezpieczeń a stanowiskami użytkowników. Kable dostępne są zarówno w wersji wewnętrznej, jak i do instalacji na zewnątrz budynków (kable żelowane i suche).

 • Kable koncentryczne do CCTV

  Służą do instalacji w analogowych systemach monitoringu CCTV. Kable występują zarówno w wersji bez zasilania, jak i w wersji wyposażonej w żyły zasilające.

 • Kable alarmowe

  Przeznaczone są do podłączania central, detektorów, sygnalizatorów i innych elementów systemu alarmowego. Występują w wersji zarówno ekranowanej, jak i nieekranowanej od 4 do 12 żył.

 • Kable antenowe do TV-SAT I DVB-T

  Kable instalacyjne RG-6 do instalacji antenowych (TV-SAT, DVB-T). Kable nadają się do instalacji w budynkach jedno i wielorodzinnych oraz jako kable magistralne.