Aktualności

24 styNowości produktowe2018 VDG Sense – nowe integracje: CC Reporter, Schrack Seconet

VDG Sense – nowe integracje:  CC Reporter, Schrack Seconetkliknij na zdjęcie aby powiększyć

Platforma zarządzanie video VDG Sense po raz kolejny potwierdza swoją elastyczność oraz możliwość wykorzystanie analizy danych. W ostatnim czasie w raz z programistami firmy C&C Technology na potrzeby projektów C&C Partners zostały stworzone aplikacje:

Pierwsza aplikacja to Integracja VDG Sense z systemy sygnalizacji pożarowej Schrack Seconet zapewniająca wizualizacje  oraz przekazywanie danych o zdarzeniach w systemie pożarowym do systemu VMS zapewniając tym samym ekspresową orientacja w stanie obiektu oraz weryfikacje wizyjna zgłaszanych alarmów przez co reakcje operatorów są znacznie szybsze i  precyzyjniejsze podnoszą tym samym wykładniczo bezpieczeństwo osób i mienia obiektów. 

Druga aplikacja to System statystyczno-raportowy CC Reporter zapewniający intuicyjną  wizualizacje danych pochodzących z modułów analizy obrazu min. zliczanie osób, analiza tablic rejestracyjnych. Prezentacja danych odbywa się w formie kołowych ,słupkowych wizualizacji geograficznej najczęściej występujących tablic z gmin, województw. Rozwiązanie idealnie dla zastosowanie w systemach parkingowych, monitoringu miejskiego, centrów handlowych