Aktualności

19 styNowości produktowe2017 Aplikacja mobilna Find My Car na smartfona

Aplikacja mobilna Find My Car na smartfonakliknij na zdjęcie aby powiększyć

Nowoczesna generacja inteligentnych parkingów, wykorzystująca aplikacje mobilne, pomaga klientom podjąć decyzję o destynacji. Klient może sprawdzić na smartfonie dostępność miejsca parkingowego, ilość wolnych miejsc w wybranych przez siebie strefach lub nawet zarezerwować miejsce, co zdecydowanie ułatwia  wybór interesującego go miejsca.

Widok miejsca parkingowego w aplikacji mobilnej Find My Car daje klientowi poczucie bezpieczeństwa. Funkcja ta pozwala na odtworzenie nagrania miejsca parkingowego na podstawie numerów rejestracyjnych pojazdu.

Park Assist dzięki aplikacji mobilnej, integracji z infokioskami w centrum handlowym oraz rozpoznawaniu tablic rejestracyjnych pozwala nie tylko na łatwą identyfikację miejsca parkowania, ale także poprowadzi klienta od wyjścia z obiektu do jego samochodu. Usługa Find My Car przyśpiesza czas odnajdywania i dotarcia do auta. Klienci wpisując numer rejestracyjny samochodu w infokioskach przy wejściu na parking otrzymują informacje o miejscach postoju i najkrótszej trasie dotarcia do niego. Całość informacji o parkingu dostępna jest z poziomu aplikacji mobilnej, w infokioskach lub wyświetlana na tablicach zmiennej treści.