Wydarzenia

04 sty Nasze sensory na największym prestiżowym parkingu w Polsce!

Nasze sensory na największym prestiżowym parkingu w Polsce!

Pierwszy wielkopowierzchniowy obiekt handlowy Galeria Północna wybudowana na warszawskiej Białołęce posiada cztery kondygnacje o łącznej powierzchni ponad 64 tys. mkw. W tak ogromnym obiekcie bardzo ważną rolę odgrywa parking.

Postawiono 2,3 tys. miejsc parkingowych zlokalizowanych na czterech poziomach. Do dyspozycji klientów jest dwukondygnacyjny parking podziemny oraz parking na dachu galerii.

Galeria Północna wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i jako jedyna w Warszawie może pochwalić się najnowocześniejszym systemem wskazywania i lokalizacji wolnych miejsc Park Assist. Wyszukanie wolnego miejsca parkingowego oraz szybkie odnalezienie zaparkowanego samochodu, nigdy nie było tak łatwe. Jest to możliwe dzięki aplikacji mobilnej oraz info kioskach zlokalizowanych przy wejściach na parking. System kamer w sensorach M4 pozwala odczytać numery rejestracyjne zaparkowanych samochodów co pozwala na szybkie zlokalizowanie pojazdu. Informacja o wolnych miejscach w poszczególnych strefach parkingu wyświetlana jest na bieżąco na tablicach alejkowych. Park Assist to również wzrost poczucia bezpieczeństwa na parkingach dzięki kamerom monitorującym każdy ruch samochodu.