Nowości produktowe

29 wrz Przełączniki serii ECIS 4500

Przełączniki serii ECIS 4500

Firma Edgecore Networks,  producent  technologii sieciowych klasy enterprises dedykowanych do centrów danych oraz dostawców usług telekomunikacyjnych, rozszerza swoją ofertę o przełączniki  przemysłowe do zastosowań w aplikacjach wymagających między innymi  pracy w szerokim zakresie temperatur -40 ° C do 75 ° C.

Seria przełączników ECSI 4500 wyposażona jest w metalową obudowę IP30 z możliwością montażu na szynie DIN, co ułatwia ich montaż w tzw. pośrednich punktach dystrybucyjnych często usytuowanych na terenie zewnętrznym obiektu. Modele przemysłowe wspierają również technologię E-Ring (nazwa własna Edgecore Networks), która umożliwia detekcję usterki oraz odzyskiwanie danych bez ingerencji użytkowników z czasem reakcji poniżej 20 ms.

Zależnie od specyfikacji danego modelu, budżet zasilania PoE sięga 240 W przy czym dwa z 8 portów dostępowych wspierają technologię Ultra PoE pozwalając tym samym na podłączenie do przełącznika np. kamer z funkcją PTZ charakteryzujących się większą niż większość kamer konsumpcją mocy.

Dopełnieniem wszystkich funkcjonalności urządzeń serii ECIS 4500 jest zgodność z kolejową normą EN 50121-4 potwierdzająca możliwość zastosowania tych przełączników w sieciach dedykowanych urządzeniom sterowania ruchem kolejowym oraz telekomunikacji.