Wydarzenia

Za nami jesienna edycja Shopping Center Forum

Za nami jesienna edycja Shopping Center Forum

Jesienna edycja Shopping Center Forum 2017 CEE Edition już za nami. Warto zaznaczyć, że jest to najważniejsze spotkanie uczestników rynku centrów handlowych w Europie Środkowej. Podczas wystawy na swoim stoisku zaprezentowaliśmy rozwiązanie Park Assist dla parkingów przyszłości w centrach handlowych.

Park Assist działa już na ponad 100 parkingach.

Głównie w USA, gdzie znajduje się centrala firmy, w Australii, gdzie obsługuje większość parkingów na lotniskach oraz na Bliskim Wschodzie.

W Polsce finalizowane są trzy realizacje Park Assist w centrach handlowych. System oparty jest na sensorach, wyposażonych w inteligentne kamery, które umożliwiają obserwację w czasie rzeczywistym każdego samochodu wraz z odczytem jego tablic rejestracyjnych. Dzięki sygnalizacji świetlnej kierowcy łatwiej znajdą wolne miejsca postojowe, a wyświetlacze i ekrany LED pomogą im odnaleźć się w strefach parkingu. O liczbie wolnych miejsc poinformują przy wjeździe na parking specjalne totemy, a wyświetlacze w alejkach wskażą wolne miejsca w poszczególnych częściach parkingu. 

Park Assist skróci czas poszukiwań miejsca oraz wyeliminuje błądzenie po parkingu.

Aplikacja zainstalowana w infokioskach oraz udostępniona posiadaczom smart fonów pomoże łatwo odszukać samochód po zakupach.