Wydarzenia

Usprawniamy procesy Centrum Logistycznego

Usprawniamy procesy Centrum Logistycznego

15 kwietnia około godziny 15:00 Prezes Zarządu Marek Niemczyk przeciął granatową wstęgę w naszym Centrum Logistycznym przy ulicy Wilkowickiej. Adres się nie zmienił, za to funkcjonalność tego miejsca bardzo.
Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest doskonalenie, a także poszukiwanie nowych i bardziej efektywnych rozwiązań i procesów w obrębie przedsiębiorstwa. Dlatego też wyznaczyliśmy nowe cele oraz ich strategiczną realizację.

Przede wszystkim chcemy budować wartość dodaną dla klienta poprzez udoskonalanie procesów pakowania przesyłek tak, aby nasi klienci mieli pewność, że paczka, którą otrzymali jest w 100% kompletna. Wydłużyliśmy godziny pracy w Centrum Logistycznym do godziny 18:00, co pozwoliło nam zagwarantować dotarcie przesyłki na wskazany adres jeszcze szybciej. Wprowadziliśmy dodatkowe stoiska kontroli i jakości produktów, co minimalizuje ryzyko pomyłki. Dodatkowo wyodrębniliśmy obszar dedykowany obsłudze zgłoszeń serwisowych, aby czas napraw był jak najkrótszy. Dzięki nowej strategii magazynowania zwiększyliśmy aż o 30% powierzchnię miejsc paletowych. A to tylko początek zmian…