Informatyk (doświadczenie nie jest wymagane)

Miejsce pracy: Leszno

Zadania:

  • administrowanie siecią LAN, WAN, VPN
  • zarządzanie serwerami, routerami i switchami
  • analiza problemów i zmian oraz dostarczanie rozwiązań
  • inne, wynikające z rozwoju stanowiska

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • podstawowa wiedza z zakresu oprogramowania MS Office, systemów serwerowych Windows, Linux, SQL Server oraz bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pełne wsparcie, wdrożenie na stanowisku pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży IT
  • współpracę z nietuzinkowym, kreatywnym zespołem

CV prosimy przesyłać na adres:

C&C Partners Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 119,121
64-100 Leszno
kadry@ccpartners.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeniu rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Klauzula informacyjna „RODO”