Centrum Logistyczne C&C
Akademia Technologii C&C
Od projektu do produktu

Nasz potencjał

Początki C&C Partners sięgają 1992 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy od branży telekomunikacyjnej. Dziś naszym klientom oferujemy kompleksowe Rozwiązania Budynkowe oraz Telekomunikacyjne.

Od 1998 roku należymy do Grupy TKH (założonej w 1930 r.) – międzynarodowego holdingu notowanego na giełdzie w Amsterdamie – Grupa TKH zrzesza ponad 70 firm specjalizujących się w produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań z zakresu telekomunikacji oraz rozwiązań budynkowych i przemysłowych.

Co nas charakteryzuje?

  • Nasze systemy pochodzą prosto od producenta - w ramach holdingu TKH produkowana jest większość oferowanych przez nas systemów.
  • Nasze systemy są komplementarne – zapewniamy łączność, bezpieczeństwo oraz komunikację zarówno między miastami, w ramach jednego miasta, jak i w budynkach czy obiektach.
  • Naszym klientom oferujemy możliwość indywidualnego dostosowania rozwiązań, tak by jak najlepiej spełniły ich oczekiwania.
  • Stawiamy na Badania i Rozwój – jesteśmy jedną z 6 firm na świecie kontrolujących cały proces produkcji światłowodów.
  • Wciąż rośniemy – jesteśmy obecni nie tylko na rynku polskim, ale i w krajach bałtyckich.

Nasze wyróżniki

  • Własny Dział Wdrożeń i Serwisu pozwala nam oferować klientom wsparcie na wszystkich etapach inwestycji – od projektowania, przez wdrażanie systemów, po serwisowanie.
  • Lista naszych realizacji oraz otrzymane referencje mówią same za siebie – realizowaliśmy największy projekt FTTH w Polsce oraz projekty szerokopasmowe. Nasze systemy działają na wszystkich polskich lotniskach, na dworcach kolejowych, nowo powstałych stadionach, na uczelniach czy w więzieniach.
  • Najważniejszą wartością w C&C Partners są ludzie. Zatrudniamy wykształconych, profesjonalnych i kompetentnych pracowników (40% naszego zespołu to inżynierowie, 10% kadry posiada dyplom MBA), którzy pozwalają nam wytyczać wciąż nowe standardy w zakresie oferowanych przez nas produktów. Wykorzystujemy ich umiejętności i pasje, oferując bogate możliwości rozwoju przy pracy w ramach międzynarodowych projektów.