Aktualności

Wydarzenia2020 Park Assist i ParkEyes częścią TKH Security

Park Assist i ParkEyes częścią TKH Securitykliknij na zdjęcie aby powiększyć

Od 1 stycznia 2021 firmy Park Assist i ParkEyes staną się częścią TKH Security. Zarządzanie parkingiem jest już jednym z podstawowych rozwiązań TKH Security. Wykorzystanie technologii Park Assist i ParkEyes pozwoli spółce realizować projekty parkingowe na całym świecie w oparciu o kompletne rozwiązanie cechujące się wyższym poziomem zaawansowania technologicznego.

 

„Naszą wizją jest rozwijanie wiodących, inteligentnych technologii w branży systemów bezpieczeństwa i parkingowych na całym świecie, które są łatwe w instalacji i obsłudze” - mówi Timme Grijpink, CEO w TKH Security. „Dzięki wprowadzeniu rozwiązania bazującego na lokalizacji i wskazywaniu wolnych miejsc parkingowych oraz transferowi wiedzy eksperckiej, możemy zaoferować naszym obecnym i potencjalnym klientom na całym świecie kompletne rozwiązanie parkingowe, poprawić bezpieczeństwo oraz zoptymalizować obsługę klienta”.

TKH Security od ponad 35 lat projektuje i tworzy zintegrowane rozwiązania bezpieczeństwa przy uwzględnieniu najnowszych standardów branżowych. Łącząc działania pod własnym szyldem, zapewnia klientom większą przejrzystość oferowanych rozwiązań. Ponadto usprawnia usługi, centralizując punkty kontaktowe dla wszystkich zapytań i zamówień, faktur, dokumentacji, biletów pomocy technicznej. Przekłada się to na lepszą wydajność i wyższy poziom obsługi klientów.

TKH Security, tak jak C&C Partners, należy do TKH Group. Holenderski holding o wartości 1,6 miliarda euro, notowany na giełdzie w Amsterdamie zrzesza ponad 70 firm na całym świecie.
C&C Partners reprezentuje producentów należących do TKH Group na rynku polskim dostarczając m.in. szyte na miarę rozwiązania parkingowe.  

„Dostarczane przez nas technologie parkingowe, indywidualnie dopasowane do potrzeb inwestora, doskonale sprawdzają się zarówno w parkingach przestrzeni miejskich typu P&R, jak i w centrach handlowych. Liczne wdrożenia systemów bezpieczeństwa i zarządzania lokalizacjami parkingowymi w Polsce świadczą o naszej silnej pozycji na rynku, zbudowanej w oparciu o zaufanie i zadowolenie klientów. Scentralizowanie działań w zakresie systemów parkingowych oraz współpraca z jednym partnerem technologicznym – TKH Security, umożliwi nam obsługę na jeszcze wyższym poziomie”, mówi Artur Hejdysz, prezes zarządu C&C Partners.

O TKH Security

TKH Security to firma, która  scala działania TKH NV w zakresie opracowywania i tworzenia zintegrowanego rozwiązania bezpieczeństwa przy użyciu najnowszych standardów branżowych. Portfolio TKH Security obejmuje systemy kontroli dostępu, monitoringu wideo, analityki video, sygnalizacji włamania i napadu oraz nadrzędny system zarządzania bezpieczeństwem. Od ponad 35 lat funkcjonuje na rynku będąc ekspertem w dziedzinie branży zabezpieczeń. TKH Security jest członkiem TKH Group.

O C&C Partners

C&C Partners swoją działalność rozpoczęła niespełna 30 lat temu od branży telekomunikacyjnej. Dziś swoim klientom oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne, teleinformatyczne oraz zabezpieczeń. C&C funkcjonuje zarówno na rynku polskim, jak i w krajach bałtyckich dostarczając komplementarne systemy indywidualnie dopasowując je do potrzeb klienta. C&C Partners reprezentuje firmy grupy TKH na rynku polskim.

O TKH Group

TKH Group to międzynarodowa grupa ponad 70 przedsiębiorstw specjalizujących się w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych, budynkowych i przemysłowych.  Akcje Grupy TKH są notowane na giełdzie NYSE Euronext Amsterdam. Grupa TKH zajmuje 10 miejsce w światowym rankingu World's Top 50 Security Companies.