Aktualności

Wydarzenia2020 Integracja roku

Integracja rokukliknij na zdjęcie aby powiększyć

C&C Partners podpisała umowę z ALDESA CONSTRUCCIONES POLSKA, w ramach projektu „Zaprojektowanie, dostawa i instalacja elementów prezentacji dynamicznej informacji pasażerskiej oraz systemu monitoringu wizyjnego wraz z infrastrukturą techniczną na dworcach, stacjach i przystankach kolejowych”, realizowanego na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe.

Jest to największy projekt infrastrukturalny w zakresie systemów bezpieczeństwa  realizowany dotąd w Polsce i obejmuje swoim zakresem wyposażenie Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem PKP PLK, zlokalizowanego w Warszawie oraz kompleksową zabudowę systemów bezpieczeństwa na 133 dworcach i przystankach kolejowych. Docelowo system ma objąć swoim zasięgiem ponad 800 lokalizacji na terenie całej Polski.

 „Jestem dumny, iż nasza kompleksowa oferta, oparta o dwa zasadnicze aspekty - stabilność biznesową C&C Partners, gwarantującą wymagane zasoby i środki do efektywnej realizacji tak zaawansowanego przedsięwzięcia oraz sprawdzone i stosowane w wielu tego typu projektach na całym świecie rozwiązania, zapewniające najwyższy poziom innowacyjności i bezpieczeństwa inwestycji, znalazły uznanie w oczach zespołu Aldesa w zakresie realizacji tak prestiżowego projektu.” – podkreśla Rafał Wrzeszcz, dyrektor w C&C Partners.

C&C Partners w ramach zawartej umowy dostarczy i wdroży zaawansowany system monitoringu wizyjnego z wbudowaną analizą obrazu oparty o rozwiązanie TKH Security (VDG Sense), wiodący na świecie system interkomowy Commend Intercom wraz ze słupkami alarmowymi SOS, zaawansowaną platformę integrującą i zarządzającą wszystkimi systemami bezpieczeństwa WinGuard PSIM+ oraz sprawdzone środowisko sprzętowe, oparte o rozwiązania firmy Dell i NEC.

Jednocześnie dedykowany zespół powołany w ramach struktury C&C Partners na bieżąco wspiera zespół Aldesa w obszarze projektowania całej instalacji oraz w dalszej kolejności dokona konfiguracji i parametryzacji całego środowiska.