Aktualności

Wydarzenia2020 Nasze korzenie wywodzą się z telekomunikacji

Nasze korzenie wywodzą się z telekomunikacjikliknij na zdjęcie aby powiększyć

W dniu 17 maja obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego. Święto to upamiętniało powstanie Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego właśnie 17 maja 1865 roku.
Firma C&C Partners już na stałe zapisała się na kartach historii jako dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych do największych operatorów w naszym kraju. Początkowo z osprzętem klasy LSA, który dostarczamy po dziś dzień, a od roku 2008 cały czas aktywnie uczestniczymy w procesie cyfrowego rozwoju naszego kraju dostarczając rozwiązania światłowodowe.

 

Jak wiemy, w społeczeństwie informacyjnym szeroko wykorzystuje się najróżniejsze środki komunikacji do gromadzenia, przetwarzania i przekazywania informacji. Więc z dumą patrzymy przez pryzmat ubiegłych lat, gdzie nie tak dawno temu wspieraliśmy naszych partnerów w budowie sieci szkieletowych, co dzisiaj umożliwia budowanie sieci FTTH zarówno w technologii doziemnej, jak i napowietrznej. Dzięki czemu społeczeństwo informacyjnie mogło i nadal może się rozwijać.

Sieć światłowodowa to nie tylko dostęp do szybkiego Internetu, ale również do wielu innych usług, które wykorzystujemy w naszych domach. W dobie sytuacji, w której się znaleźliśmy, nasza codzienna aktywność przeniosła się do „wirtualnego świata”, gdzie organizujemy spotkania biznesowe, wideokonferencje czy tez szkolenia on-line. Podchodzimy do tych zagadnień na porządku dziennym nie zastanawiając się nad tym, że gdyby nie niezawodna infrastruktura światłowodowa nie moglibyśmy z tych usług korzystać.

Dlatego jesteśmy dumni, że mamy w tym swój wkład.