Aktualności

Wydarzenia2020 Dzielimy się wiedzą

Dzielimy się wiedząkliknij na zdjęcie aby powiększyć

Już od wielu lat obserwujemy intensywny i szybki rozwój nowoczesnych technologii. Każdego dnia stajemy przed coraz to większymi wyzwaniami wynikającymi z konieczności ich wdrażania oraz integracji, przy jednoczesnym uwzględnieniu wymogów zapewnienia bezpieczeństwa w obszarze cyberprzestrzeni.

Jako firma z zapleczem technologicznym i myślą inżynieryjną, którą czerpiemy podczas szkoleń i seminariów od naszych Partnerów działających w ramach Grupy TKH, przenosimy tę wiedzę i doświadczenie na rynek polski. Naszym celem na kolejne lata jest zyskanie jeszcze większego zasięgu w tym zakresie oraz zwrócenie uwagi klientów na poziom wiedzy merytorycznej, którą oferujemy wraz z dostarczanymi rozwiązaniami.

Akademia Technologii C&C, w ramach której prowadzimy szkolenia dla naszych Partnerów, jest doskonałym miejscem do podnoszenia kwalifikacji technicznych dla inżynierów, projektantów, instalatorów oraz klientów końcowych.  W C&C kładziemy nacisk na przekaz wiedzy na bardzo zaawansowanym poziomie. Wieloletnie doświadczenie, doskonałe warunki szkoleniowe, szeroki wybór tematyki i dostępnych terminów powodują, że Akademia Technologii C&C jest doskonałym miejscem podnoszenia kwalifikacji dla Państwa i Państwa pracowników.

Serdecznie zapraszamy!

https://www.ccpartners.pl/specjalista/szkolenia/terminarz-rejestracja/