Aktualności

Wydarzenia2019 Konferencja SECURITECH & DEFENSE

Konferencja SECURITECH & DEFENSEkliknij na zdjęcie aby powiększyć

„Nowoczesne technologie militarne i cywilne w systemie bezpieczeństwa” pod takim hasłem w dniach 18 – 18 września w Dęblinie na terenie Lotniczej Akademii Wojskowej odbyła się pierwsza konferencja SECURITECH & DEFENSE. Celem konferencji była wymiana wiedzy i poglądów pomiędzy żołnierzami, pracownikami cywilnymi wojska i środowiska akademickiego, a także ekspertów z instytutów badawczych, stowarzyszeń oraz firm, na co dzień zajmujących się zabezpieczeniami technicznymi, ochroną informacji, cyber-bezpieczeństwem, ochroną fizyczną i przeciwpożarową obiektów.

Podczas konferencji, wspólnie z firmą CIAS, zaprezentowaliśmy dedykowane rozwiązanie dla instalacji wojskowych. Dzięki dużemu zaangażowaniu kolegów z naszych działów technicznych udało się stworzyć w pełni działające demo systemów zbudowane w oparciu o PSIM WinGuard w powiązaniu z VDG Sense, interkomami Commend, kamerami OPGAL oraz systemem napłotowym oraz barierami mikrofalowymi firmy CIAS.

Nasze rozwiązania spotkały się z dużym uznaniem odwiedzających. Podczas dwóch dni konferencji mieliśmy okazję szerzej opowiedzieć o naszych rozwiązaniach na stoisku oraz podczas przeprowadzonej prezentacji.