Aktualności

Wydarzenia2019 Integrowaliśmy się!

Integrowaliśmy się!kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Z zapasem nowych sił powróciliśmy do pracy po tegorocznym wyjeździe integracyjnym. Tym razem odwiedziliśmy Starą Łomnicę - niewielką miejscowość w województwie dolnośląskim, otoczoną pięknym górzystym terenem.

Pierwszy dzień integracji, jak co roku, rozpoczęła oficjalna część, podczas której Zarząd podsumował ubiegły rok oraz przedstawił cele na najbliższe miesiące. Przywiązując ogromną wagę do dobrej komunikacji, po prelekcjach mieliśmy przyjemność uczestniczenia w szkoleniu prowadzonym przez Panią Renatę Brukiewicz. Szkolenie przybliżyło nam techniki i zasady skutecznej komunikacji w zespole oraz czynniki, które jej sprzyjają. Nauczyliśmy się, w jaki sposób rozpoznawać i unikać błędów oraz jak eliminować bariery komunikacyjne. Po oficjalnej części i posileniu pysznym posiłkiem przyszedł czas na wieczorny występ stand’up, który rozbawił całe towarzystwo do łez. Pierwszy dzień zakończyła całonocna impreza, w której rytmie dotrwaliśmy do wschodu słońca.

Nie każdy zdążył zmrużyć oko, ale wszyscy w pełnym składzie stawili się przed południem pod Szczelińcem, którego zdobycie było kolejnym punktem programu. Jak się okazuje, 919 m n.p.m. może pokonać niejednego dorosłego, zmęczonego całonocnymi pląsami. Po niewielkiej, ale wystarczającej dawce aktywności zrelaksowaliśmy się w gorących saunach i baliach, a wieczorem przy niepowtarzalnej, polskiej komedii „Chłopaki nie płaczą” i ciepłym grillu zakończyliśmy tegoroczną integrację.