Aktualności

Wydarzenia2019 GIT Security 2020

GIT Security 2020kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Z ogromną przyjemnością możemy ogłosić, że na początku listopada rozwiązania TKH Security (KEYPROCESSOR) oraz ADVANCIS zwyciężyły w konkursie GIT Security, który co roku nagradza i wyróżnia produkty, oferujące najwyższy poziom innowacyjności.

WinGuard X4 firmy Advancis uzyskał pierwsze miejsce w kategorii „Usługi i rozwiązania w zakresie zarządzania bezpieczeństwem”, natomiast kontroler Juno firmy Tkh Security (KEYPROCESSOR) zdobył podium w kategorii „Kontrola dostępu, systemy alarmowe, ochrona obwodowa"

WinGuard to neutralna i otwarta platforma informatyczna, integrująca wiele nie połączonych ze sobą systemów bezpieczeństwa, kontrolując je za pośrednictwem jednolitego interfejsu użytkownika. Aplikację definiujemy jako oprogramowanie PSIM+ co oznacza, że jest to rozwiązanie wykraczające daleko poza ramy standardowych wizualizacji, oferując możliwość zaawansowanej integracji wszystkich technologii systemów bezpieczeństwa, systemów przemysłowych, aplikacji dziedzinowych, automatyki budynkowej czy komunikacji.

 

JUNO to kontroler łączący funkcję kontroli dostępu oraz systemu monitoringu warunków środowiskowych. Rozwiązanie umożliwia sterowanie i weryfikację stanu urządzeń infrastruktury krytycznej takich jak pasywne szafy instalowane w rozproszonych lokalizacjach. Komunikacja między kontrolerem, a system nadrzędnym odbywa się za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. JUNO to rozwiązanie IoT (Internet of Things ) wspierające system komunikacji bezprzewodowej dalekiego zasięgu o małej mocy LoRa, NB-IoT lub LTE-M, który jest zasilany z baterii przemysłowej.