Wydarzenia

25 wrz Integrowaliśmy się!

Integrowaliśmy się!

W ubiegłym tygodniu 80 pracowników naszej firmy wzięło udział w tegorocznym wyjeździe integracyjnym. Za nasz cel obraliśmy w tym roku niewielką miejscowość Nowe Worowo na Pojezierzu Drawskim. Już od pierwszych chwil miejsce to ujęło nas swoim pięknem i kameralnym folwarkowym klimatem.

Wyjazd integracyjny rozpoczął się wystąpieniami zarządu podsumowującymi dotychczasowe osiągnięcia oraz najbliższe firmowe plany. Po oficjalnej części programu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wykładzie na temat cyberbezpieczeństwa, który zobrazował nam realne zagrożenia mogące napotkać nas w sieci. Pierwszy dzień został zwieńczony imprezą taneczną, a wszyscy uczestnicy w rytmie muzyki dotańczyli wczesnych godzin porannych.

Mimo tego, iż nie każdy miał wystarczająco czasu na regenerację, większość dzielnie stawiła się o poranku na rozgrzewce przed spływem kajakowym. W tym miejscu należy się ogromne podziękowanie i gratulacje dla osób, które przetrwały ponad cztery godziny ciężkiego wiosłowania. Warunki pogodowe jak się okazało wcale nas nie oszczędziły, co przyczyniło się do tego, iż właśnie ten punkt programu wymagał największego zaangażowania i współpracy między uczestnikami.

Po sporej dawce emocji oraz posileniu się pysznym obiadem czekała na nas ostatnia atrakcja- występ iluzjonisty. Zaangażowanie naszych kolegów i koleżanek do pokazu oraz iluzja z bliska przeprowadzona z większością uczestników wywołała na wszystkich twarzach bardzo dużo uśmiechu i zaskoczenia.

Tegoroczny wyjazd integracyjny bez wątpienia możemy zaliczyć do udanych. Wszyscy uczestnicy wrócili cali i zdrowi z niemałym bagażem wspomnień i wrażeń oraz z nowymi siłami do dalszej pracy.