Aktualności

Wydarzenia2018 Forum Rynku Nieruchomości

Forum Rynku Nieruchomości

 „Forum Rynku Nieruchomości” to konferencja skupiająca każdego roku blisko 600 przedstawicieli top management rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Dnia 7 i 8 czerwca odbyła się jej 8. edycja, podczas której gościnnie udział wziął Damian Dopiera, dyrektor ds. inwestycji i parkingów.

Damian Dopiera pierwszego dnia uczestniczył w panelu dyskusyjnym pt. „Future proof shopping centre - czyli jak budować i zarządzać centrami handlowymi, aby były atrakcyjne dziś i jutro?” w trakcie którego przybliżył zakres funkcjonalny i specyfikę działania systemu Park Assist. Podczas rozmowy przedstawił łatwość i intuicyjność systemu oraz to jak szybko i wygodnie dzięki aplikacji mobilnej lub infokiosku klient może znaleźć wolne miejsce czy też odnaleźć zaparkowane auto.

Nie mniej ważny okazał się aspekt projektowy dotyczący tego- kiedy i jak należy zaprojektować systemy parkingowe, aby były nowoczesne i odpowiadały obecnym wymaganiom? Dyrektor poruszając ten temat podkreślił, iż jako producent i dostawca- systemów bezpieczeństwa i systemu parkingowego przykładamy ogromną wagę do tego, aby na wczesnym etapie projektowym powyższe rozwiązania były omówione z inwestorem bardzo dokładnie, a w konsekwencji tego były odpowiednio zaprojektowane. Korelacja i integracja między tymi systemami pozwoli na uzyskanie lepszej funkcjonalności, a w konsekwencji przełoży się na bezpieczniejszy budynek oraz możliwość lepszego zarządzania np. parkingiem.