Wydarzenia

Firmowy Piknik Rodzinny

Firmowy Piknik Rodzinny

Fantastyczna atmosfera, dużo atrakcji i mnóstwo pozytywnych emocji towarzyszyły nam w ostatnią sobotę podczas Pikniku Rodzinnego w Rydzyńskim Parku Zamkowym. Kilka godzin, które były zaplanowane na piknik przeleciały w oka mgnieniu, a wszystkie twarze ozdobione były w uśmiechy przez cały czas jego trwania.

Najmłodsi licznie brali udział w organizowanych konkursach, podczas których mogli wygrać wiele ciekawych nagród. Między konkursami niemałym powodzeniem cieszyły się dmuchany tor przeszkód, tyrolka oraz łódeczki, na których dzieci wytrwale próbowały swoich sił i wytrzymałości.

Dorośli nie będąc gorszymi walczyli ze sobą m.in. w rzucie dzidą, skokach w płetwach przez płotki czy strzelaniu z wiatrówki. Konkurencje zespołowe również zebrały duże grono chętnych tatusiów, którzy przeciągając linę i ścigając się w kilkuosobowych nartach mogli wygrać zabawki dla swoich milusińskich.

Szczególne podziękowania i gratulacje należą się wszystkim uczestnikom Rajdu Samochodowego, którzy przez około dwie godziny w drodze po złoty puchar wytrwale przemierzali leszczyńskie ulice.

Bez wątpienia był to bardzo przyjemny, ciepły, a przede wszystkim rodzinny czas, który na długo pozostanie w pamięci Naszych pracowników i ich rodzin.