Aktualności

Wydarzenia2018 BEZPEKA 2018

BEZPEKA 2018
C&C Partners wzrasta i rozwija się nie tylko na rynku polskim, ale również za granicą. Ze swoimi rozwiązaniami oraz myślą technologiczną jesteśmy od 10 lat na rynkach bałtyckich. Kolejne wyzwania podejmujemy na Ukrainie.

Międzynarodowe Targi Systemów i Sprzętu Bezpieczeństwa BEZPEKA to 4-dniowe wydarzenie, które odbyło się pod koniec października w Kijowskim Expo Plaza w Ukrainie.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy platformy do zarządzania zintegrowanymi systemami zabezpieczeń VDG Sense, iProtect oraz kamerę dualną IP Siqura z rozdzielczością 1080p HD i kamerą termowizyjną wbudowaną w podwójną stację kamer PTZ.

Targi BEZPEKA to impreza podczas której odwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami w branży oraz wziąć udział w specjalistycznych seminariach. Goście wydarzenia to przede wszystkim przedstawiciele handlu hurtowego i detalicznego na rynku zabezpieczeń, eksperci z firm instalacyjnych, a także specjaliści z zakresu bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej. Na powierzchni 4000 metrów kwadratowych podczas targów można było spotkać około 100 firm min. z Ukrainy, Niemiec, Polski oraz Stanów Zjednoczonych.