Wydarzenia

09 paź Wyjątkowy jubileusz w wyjątkowym miejscu

Wyjątkowy jubileusz w wyjątkowym miejscu

W 1992 roku, w Lesznie otwarta została firma C&C Partners. Swoją działalność rozpoczęliśmy od branży telekomunikacyjnej. Sześć lat później dołączyliśmy do holenderskiego holdingu TKH Group.

Dalsze lata przyniosły szybki i dynamiczny rozwój. Obecnie C&C posiada oddziały w Warszawie, Katowicach i Gdańsku oraz Centrum Logistyczne w Lesznie. C&C rozpoznawalna jest jako dostawca nowoczesnych technologii z zakresu telekomunikacji, rozwiązań budynkowych oraz wizji maszynowej.

Jubileusz 25-lecia założenia firmy C&C to niezwykłe święto i ważne wydarzenie. Jest to nie tylko czas oceny dotychczasowych osiągnięć, ale również impuls do podejmowania nowych, odważnych decyzji i realizacji dalekosiężnych planów.

Jest to również doskonała okazja do świętowania. Uroczysty jubileusz w gronie pracowników miał miejsce 5 pażdziernika w Teatrze Kamienica w Warszawie, gdzie odbyła się część oficjalna wydarzenia, a wieczór uświetnił spektakl w wykonaniu Emiliana Kamińskiego pt. „W obronie jaskiniowca”. Po uroczystej kolacji w murach teatru przenieśliśmy się do Warsaw Plaza Hotel, gdzie do białego rana bawiliśmy się przy muzyce na żywo.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną okazję do świętowania.