Wydarzenia

03 lut Artur Hejdysz nowym prezesem C&C Partners

Artur Hejdysz nowym prezesem C&C Partners

Artur Hejdysz w lutym 2017 roku został nowym Prezesem Zarządu spółki C&C Partners. Na stanowisku zastąpił Marka Niemczyka, który pozostaje Członkiem Zarządu C&C Partners jednocześnie obejmując stanowisko dyrektora ds. współpracy z Grupą TKH.

Artur Hejdysz jest związany z C&C Partners od 20 lat. Był m.in. dyrektorem ds. rozwoju, dyrektorem handlowym oraz dyrektorem operacyjnym spółki. W 2012 roku został prezesem należącej do grupy C&C Partners spółki C&C Technology, a w 2016 roku członkiem zarządu C&C Partners.

Nowy prezes zamierza kontynuować dynamiczny rozwój firmy i zwiększać obecność dostarczanych przez C&C Partners rozwiązań w dziewięciu kluczowych sektorach zarówno na rynku polskim, jak i w krajach bałtyckich.

Artur Hejdysz uważa, że „sukces tkwi w sile zespołu”. Właśnie dlatego C&C Partners nieustannie inwestuje w kompetencje i kwalifikacje pracowników, stwarzając im warunki do rozwijania umiejętności i realizacji indywidualnych aspiracji. To także najskuteczniejszy czynnik wzmacniający potencjał firmy. Jednocześnie spółka – wraz z całym zapleczem inżynieryjnym – dąży do zwiększenia przewagi konkurencyjnej dzięki stosowaniu własnych rozwiązań technologicznych.