Wydarzenia

02 sie Nasze systemy zabezpieczały Światowe Dni Młodzieży

Nasze systemy zabezpieczały Światowe Dni Młodzieży

Platforma zarządzanie video VDG Sense w korelacji z najnowszą zaawansowaną serią kamer Siqura oraz interkomami Commend dbały o bezpieczeństwo uczestników Światowych Dni Młodzieży. Nowa seria kamer PTZ PD1103Z2-EI o bardzo wysokiej czułości przetworników w połączeniu z promiennikami o olbrzymim zasięgu   do 200 metrów z 36 x zoomem optycznym , wbudowaną zaawansowaną analizą obrazu oraz efektywną analityką śledzenia osób zapewniły doskonały obraz zarówno w dzień, jak i w nocy .

 

Funkcjonalność zaawansowanych map synoptycznych VDG Sense z wykorzystaniem transparentnych poligonowych regionów w połączeniu z silnikiem makr reagujących na różne scenariusze oraz z zaawansowaną analizą obrazu oferowaną przez platformę VDG Sense umożliwiły ekspresową reakcję operatorów. Wszystko wizualizowane było na zapewniających ekstremalne wyraźny obraz monitorach Grundig 4K.

Praca służb zapewniających bezpieczeństwo wspierana była również przez jednostki mobilne mogące adaptować się na wypadek dynamicznie zmieniającej się sytuacji, które były wyposażone zarówno w spójny system VDG Sense z kamerami PTZ oraz miały możliwość niezakłóconej komunikacji z wykorzystaniem systemu interkomowego Commend.