Aktualności

Wydarzenia2015 Współpraca z Allied Vision Technologies GmbH

Współpraca z Allied Vision Technologies GmbH

Mamy przyjemność ogłosić, iż C&C Partners wraz z Allied Vision, jednym z wiodących producentów kamer do systemów wizyjnych na świecie, podjęły strategiczną decyzję o współpracy na polskim rynku. Obie spółki należą do międzynarodowej Grupy TKH.

C&C Partners, jako partner biznesowy firmy Allied Vision, przy użyciu technologii kamer wizyjnych wesprze projekty biznesowe, w szczególności w sektorach: przemysłowym, spożywczym, medycznym, kolejowym, drogowym (ITS).

Ta decyzja doskonale wpasowuje się w działalność C&C, która od wielu lat dostarcza do powyższych sektorów rozwiązania telekomunikacyjne, teleinformatyczne oraz systemy zabezpieczeń.

 

 

 

Allied Vision:

Od ponad 25 lat  Allied Vision dostarcza technologię kamer i rozwiązania do przechwytywania obrazu dla: wizyjnej kontroli jakości, nauki, medycyny, monitorowania ruchu i wielu innych obszarów zastosowań widzenia maszynowego.

Biorąc pod uwagę szeroki zakres potrzeb klientów, Alliend Vision znajduje indywidualne rozwiązania dla wszystkich zastosowań z osobna. Takie podejście i strategia czyną Allied Vision jednym z wiodących światowych producentów kamer na rynku systemów wizyjnych.

Firma posiada osiem lokacji w Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Singapurze oraz Chinach. Jest reprezentowana przez sieć partnerów handlowych w ponad 30 krajach.

 

Kontakt: systemywizyjne@ccpartners.pl

www.alliedvision.com

 

Uwaga:

Produkty firmy Allied Vision są wprowadzane na stronę www.ccpartners.pl

Wszystkie zapytania prosimy kierować na adres: systemywizyjne@ccpartners.pl