Aktualności

24 wrzWydarzenia2013 Zdecydowanie większa oferta kabli do systemów zabezpieczeń

Zdecydowanie większa oferta kabli do systemów zabezpieczeń

Podjęliśmy decyzję o poszerzeniu oferty popularnego okablowania SecurityNET i wprowadziliśmy do oferty nowe kable do systemów zabezpieczeń.

Producentem kabli jest Grupa TKH, czyli Twentsche Kabel Holding, jeden ze światowych liderów w produkcji kabli, która powstała w roku 1930. Kable wprowadzane do oferty SecurityNET są dostępne na innych europejskich rynkach, m.in. w Holandii, Francji, Niemczech czy Skandynawii od blisko 30 lat. We Francji kable TKH sprzedawane pod marką CAE są liderem rynku.

Nowe portfolio marki SecurityNET:

  • Kable skrętkowe wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wysokiej jakości instalacyjne kable skrętkowe przeznaczone do wykonywania połączeń pomiędzy punktami dystrybucyjnymi sygnałów multimedialnych a gniazdami przyłączeniowymi użytkowników. Kable wykonane całkowicie z miedzi, kategorii 5e i 6, zarówno w wersji UTP, jak i FTP. Występują w wersji wewnętrznej oraz do instalacji na zewnątrz budynków (kable żelowane i suche).
  • Kable koncentryczne do CCTV
  • Wysokiej jakości kable instalacyjne RG-59 do instalacji analogowych systemów monitoringu CCTV. Duża gęstość oplotu pozwala na uniknięcie zakłóceń w transmitowanym obrazie oraz na zwiększenie odległości nadajnika od odbiornika. Występują w wersji bez zasilania, jak i w wersji wyposażonej w dwie żyły zasilające.
  • Kable alarmowe Kable alarmowe do podłączania czujek, syren, centralek i innych elementów systemu alarmowego. Charakteryzują się dużą elastycznością, co ułatwia instalatorowi ich układanie. Występują zarówno w wersji ekranowanej, jak i nieekranowanej od 4 do 8 żył.>
  • Kable TV-SAT Wysokiej jakości kable instalacyjne RG-60 do instalacji antenowych (TV-SAT, DVB-T). Oferta kabli do instalacji TV-SAT (RG-6) obejmuje 6 rodzajów konstrukcji, w tym także kable spełniające wymogi rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.
  • Kable pożaroweKable do instalacji systemów pożarowych posiadają wszystkie niezbędne deklaracje i certyfikaty potwierdzające parametry techniczne i zezwalające na ich instalacje w obiektach.