Aktualności

21 czeWydarzenia2013 Pierwsze spotkanie dystrybutorów Grundig CCTV

Pierwsze spotkanie dystrybutorów Grundig CCTV

W dniu 12 czerwca br. w Centrum Rozwiązań firmy C&C Partners w Lesznie odbyło się pierwsze spotkanie Autoryzowanych Regionalnych Dystrybutorów Produktów Grundig CCTV. Była to okazja do podsumowania dotychczasowych działań sprzedażowych, przedstawienia nowości z zakresu oferty producenta Grundig CCTV oraz omówienia zasad dalszej współpracy.

Podczas spotkania odbyło się szkolenie skierowane do techników pracujących z klientami. Zostało ono przeprowadzone przez Andreasa Kronwald - Grundig Product Manager, w formie laboratorium produktowego z zakresu technologii IP rozwiązań Grundig CCTV. Zaprezentowano najnowsze wersje oprogramowania w zakresie rejestratorów NVR, bogatą ofertę kamer IP oraz funkcjonalność oprogramowania GCMS – bezpłatnej platformy do zarządzania infrastrukturą rozwiązań GRUNDIG CCTV.

W pierwszy dzień goście wzięli udział także w części integracyjnej, która rozpoczęła się lotem szybowcami. W dalszej części odbyła się kolacja oraz impreza wieczorna w Skansenie Soplicowo w Cichowie.