Aktualności

29 lisWydarzenia2013 Konferencja KIKE

Konferencja KIKE

W dniach 26-27 listopada w Ożarowie Mazowieckim po raz kolejny uczestniczyliśmy w konferencji Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej. Była to już trzynasta edycja, która zgromadziła ponad 320 uczestników. Konferencja KIKE uchodzi za największą w Polsce, jej tematyka związana jest z utrzymaniem i rozwijaniem sieci szerokopasmowych.

Na swoim stoisku zaprezentowaliśmy w tym roku w pełni działającą konfigurację przełączników Edge-Core Networks z usługami Triple Play (Internet, telefonia VoIP, telewizja IP). Demo ukazywało w sposób praktyczny sposób budowy sieci FTTx w technologii Ethernet. Nowością była premiera przełącznika warstwy L3 (ECS5610-52S) wyposażonego w 48 portów SFP+ 10GE + 4 QSFP+ (40GE lub 4*10GE) oraz nowej serii switchy dostępowych w pełni Gigabitowych ECS4210.

W części pasywnej zaprezentowaliśmy sprzęt do budowy napowietrznych sieci światłowodowych w oparciu o zawiesia kablowe ACE oraz RIBE, mufy światłowodowe TE Connectivity, w tym nowy produkt - mufę TENIO, elementy systemu mikrokanalizacji oraz urządzenia stanowiące nasze zaplecze techniczne tj. spawarkę światłowodową Fujikura FSM-70S oraz wdmuchiwarkę MicroJet PRM-196.

Kolejna konferencja już wiosną.

Serdecznie zapraszamy!