Wydarzenia

14 cze Kolejna wdmuchiwarka trafiła do Klienta

Kolejna wdmuchiwarka trafiła do Klienta

W dniu 05 czerwca 2013 roku przekazaliśmy naszemu Klientowi wdmuchiwarkę firmy Plumett - MiniJet-P02 (wdmuchiwarka z pneumatycznym napędem). Urządzenie to umożliwia wdmuchiwane kabli o średnicach zewnętrznych wynoszących od 4mm do 16mm, których wdmuchiwanie odbywa się do rur o średnicach od 7mm do 40mm oraz samych mikrorur o średnicach 10mm lub 12mm. Maksymalna prędkość wdmuchiwania kabli wynosi 100m/s (rekomendowana około 40m/s). Ponadto urządzenie umożliwia płynną regulację siły wdmuchiwania od 0 do 300N.

Na życzenie Klienta wdmuchiwarka została skonfigurowana do wdmuchiwania całego typoszeregu mini kabli dedykowanych do mikrokanalizacj tj. CTMC (Central Tube Mini Cable) oraz LTMC (Loose Tube Mini Cable). Konfiguracja wdmuchiwarki umożliwia realizację zwielokrotnienia rur HDPE poprzez wdmuchiwanie mikrorurek do istniejących rur HDPE 40mm lub 32mm (w tym przypadku wdmuchiwanie trzech mikrorur o śr. zewnętrznych 10mm w RHDPE 32mm oraz trzech mikrorur o śr. zewnętrznej 10 lub 12mm w RHDPE 40mm).

Przekazanie tego typu urządzeń zawsze odbywa się na naszym poligonie testowym i jest poprzedzone praktycznym szkoleniem, podczas którego nasi Klienci uczą się obsługi urządzenia , wykonują jego konfigurację i wykonują poszczególne etapy wdmuchiwania tak, aby na miejscu instalacji wdmuchiwanie odbyło się bez żadnych niespodzianek.

W przypadku pytań dot. wdmuchiwarek firmy Plumett, pomocy udzielą eksperci pracujący na co dzień w Dziale Rozwiązań Telekomunikacyjnych, dostępni pod adresem e-mail: wsparcie.ace@ccpartners.pl