Wydarzenia

23 sty Grundig w ofercie C&C Partners

Grundig w ofercie C&C Partners

Z dniem 1 stycznia 2013 roku firma C&C Partners rozszerzyła swoją ofertę o produkty Grundig CCTV, wiodącego dostawcę na rynku europejskim, zostając tym samym wyłącznym dystrybutorem Grundig CCTV w Polsce.

Firma Grundig, niemiecki potentat w zakresie elektroniki użytkowej, swoją historią sięga lat powojennych, kiedy to Max Grundig, handlowiec urządzeń radiowych, dostrzegł potrzebę rynku i rozpoczął seryjną produkcję odbiorników Heinzelmann, które w krótkim czasie stały się bestsellerem na skalę światową. Dynamiczny rozwój firmy oraz kolejne sukcesy przyszły bardzo szybko. Już w roku 1951 powstała nowa fabryka, w której wyprodukowano pierwszy telewizor, a Grundig stał się największym wytwórcą odbiorników radiowych w Europie.

Wdrażając własną strategię, która miała na celu pozostanie wielosystemowym dostawcą w sektorze wideo, w 1984 r. Grundig rozpoczął produkcję magnetowidów i urządzeń w systemie VHS, które w przyszłości stały się wiodącym rozwiązaniem na rynku.

Obecnie w swojej ofercie Grundig posiada rozwiązania technologii CCTV, obejmując swym zasięgiem bogaty zakres produktowy. Tworzy rozwiązania dla każdej technologii: IP, HD-SDI oraz analogowej, wykorzystując wszystkie najnowsze osiągnięcia CCTV, przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej funkcjonalności, niezawodności i jakości produkcji.

Grundig oferuje zaawansowane systemy nadzoru nad bezpieczeństwem, które łączą wysoki standard wykonania oraz doskonały poziom techniczny. Wszystkie produkty firmy Grundig oparte są na najnowszych technologiach i zostały opracowane z myślą o łatwej obsłudze.

Kamery kompaktowe, kopułkowe, tubowe i szybkoobrotowe dla nadzoru wewnątrz, jak i na zewnątrz chronionych obszarów, przekazują obraz najwyższej jakości. Szybka rejestracja w czasie rzeczywistym z możliwością podglądu na żywo uzupełnia podstawowe funkcje wymagane od technologii CCTV.