Aktualności

29 majWydarzenia2013 Grundig na targach IFSEC

Grundig na targach IFSEC

W dniach 13-16.05.2013 w National Exhibition Centre w Birmingham (Wielka Brytania) odbyły się Międzynarodowe Targi IFSEC - największa impreza dla branży zabezpieczeń. W jednym miejscu ponad 650 wiodących dostawców z całego świata zaprezentowało swoje najnowsze rozwiązania z zakresu systemu bezpieczeństwa.

Już po raz trzeci Grundig CCTV, jeden z wiodących producentów sprzętu z zakresu systemów zabezpieczeń, podczas targów zaprezentował swoje najnowsze produkty. Odwiedzający mogli zobaczyć, przetestować oraz obsługiwać produkty w technologii IP, HD-SDI oraz analogowe.

Zwiedzający mogli zapoznać się z serią kamer analogowych pracujących w technologii 960H umożliwiających rejestrację obrazu z rozdzielczością sięgającą do 700TVL. Zaprezentowano także linię kamer IP z funkcjonalnością umożliwiającą rejestrację obrazu w warunkach niskiego poziomu oświetlenia oraz nowy model kamery mega pikselowej dookólnej (360°)

Swoją premierę podczas targów miały również 4, 8 i 16-kanałowe rejestratory DVR, które także pracują w technologii 960H, rejestrują obraz w czasie rzeczywistym oraz są obsługiwane za pomocą tego samego intuicyjnego interfejsu graficznego co rejestratory NVR. Rejestratory NVR umożliwiają rejestrację w czasie rzeczywistym, w jakości Full HD. Zapewniają automatyczny proces autokonfiguracji podłączonych kamer Grundig IP wspieranych przez ONVIF S, które podłączone są do wbudowanego wewnątrz switcha.

Grundig zaprezentował także GCMS - oprogramowanie do centralnego zarządzania, które kontroluje rejestratory NVR, DVR oraz kamery Grundig IP bez względu na złożoność systemu CCTV. Rozwiązanie to pozwala na bezproblemowe przejście do technologii IP instalatorom, którzy sprawnie radzą z instalacjami systemów analogowych, co przyczynia się do redukcji kosztów.

Tegoroczna impreza po raz ostatni odbywała się w Birmingham. Kolejne targi będą organizowane już w Londynie.