Aktualności

09 kwiWydarzenia2012 Konferencja PLNOG

Konferencja PLNOG

Firma C&C Partners uczestniczyła w ósmej edycji Polish Network Operators’ Group.

Odbywające się 5-6 2012 r. marca w Warszawie PLNOG Meeting to największa konferencja w Polsce, której tematyka związana jest z utrzymaniem i rozwijaniem sieci teleinformatycznych.

Na stoisku C&C Partners oraz w ramach wykładów przedstawialiśmy koncept budynku, na który składają się m.in. system okablowania strukturalnego Multimedia Connect oraz urządzenia aktywne Edge-Core. Multimedia Connect jest wieloletnim partnerem działu IT Air France. W budynkach administracyjnych i handlowych francuskiego przewoźnika zainstalowanych jest ponad 50 000 łączy MMC. Natomiast sieć bezprzewodową WiFi z wykorzystaniem rozwiązań firmy Edge-Core wdrożono niedawno w najwyższym hotelu świata Ritz-Carlton w Hong Kongu.

Warto wpomnieć, że C&C była Platynowym Sponsorem konferencji.

Uczestniczyło w niej ponad 700 osób – inżynierów i administratorów sieci, specjalistów odpowiedzialnych za infrastrukturę i monitoring, utrzymanie i wydajność sieci oraz decydujących o wdrożeniu nowych rozwiązań sieciowych. Tematami przewodnimi spotkania były: cloud, data center oraz streaming.

Atmosfera spotkania sprzyjała wymianie wiedzy, poglądów i doświadczeń dotyczących sieci teleinformatycznych.

Zdjęcie wykonane przez Organizarora PLNOG Meeting.