Aktualności

14 lut

Publikacje 2020

Raport „Security 50”
TKH Group rośnie w siłę na rynku branży security!

A&S International już od 17 lat publikuje raport „Security 50” prezentujący listę największych firm w branży zabezpieczeń. Zgodnie z aktualnym rankingiem „Największych firm branży bezpieczeństwa na świecie”, TKH Group w 2019 roku zajęło 12 miejsce, awansując o 4 miejsca w porównaniu do roku poprzedniego.

https://aspolska.pl/top-50-rok-2019-statystyki/ 

Raport 2019

31 sty

Publikacje 2020

Certyfikowane przez Orange Labs kable C&C Partners w projektach POPC w całej Polsce

Korzystając z doświadczenia producenta kabli – firmy TKF, która jest obecna na rynku europejskim od 1930  roku, od ponad 10 lat dostarczamy kable światłowodowe na rynek polski. Ten długi okres pozwolił nam na dokładne rozeznanie rynku i potrzeb klientów, dzięki czemu dostosowaliśmy oferowane przez nas kable do ich potrzeb. Firma C&C, dzięki przynależności do holdingu TKH, jest jedną z 6 firm kontrolujących proces produkcji kabli od preform, poprzez włókno, po gotowy kabel. Dlatego mamy pewność, że produkowane przez nas kable cechują się najwyższą jakością.              


Niezwykle ważnym aspektem jest dla nas potwierdzenie jakości naszych produktów w niezależnym laboratorium. Posiadanie certyfikatu z Orange Labs, jednego z najbardziej cenionych podmiotów badawczych w naszym kraju to cel, jaki stawiamy sobie dla każdej rodziny kabli wprowadzanych przez nas do oferty. Pierwszy certyfikat otrzymaliśmy w roku 2013 na kable kanalizacyjne wzmacniane i niewzmacniane oraz mikrokable. Jako pierwsi w roku 2017 uzyskaliśmy też certyfikat na kabel DAC 2-12J.


W chwili obecnej możemy pochwalić się certyfikatami z Orange Labs w zakresie:

1.      Rodziny kabli LTMC 12-144J – termin otrzymania: 6 luty 2019
2.      Kabla do bezpośredniego zakopania w ziemi SECDACFO – termin otrzymania: 29 sierpnia 2019
3.      Nowej rodziny kabli LTC ADSS 12-144J – termin otrzymania: 25 listopad 2019


Jesteśmy wyjątkowo dumni z posiadania certyfikatu na kable LTC ADSS 12-144J. Pierwszym powodem do zadowolenia jest fakt, że kable te zostały opracowane przez naszych inżynierów przy wsparciu zaplecza technologicznego producenta - firmy TKF. Drugi powód, to sytuacja na rynku projektów POPC 3 i wybór kabli ADSS jako wiodącej technologii do budowy sieci. Będą one wykorzystywane w zdecydowanie większej ilości niż kable do mikrokanalizacji i kable kanałowe. Sama technologia dla większości wykonawców będzie nowym doświadczeniem.

Orange Polska, jako pierwszy duży operator na naszym rynku, podjął strategiczną decyzję, aby budować sieci w sposób możliwie szybki i zarazem niezawodny – czyli stosując kable ADSS przystosowane do klimatu panującego w naszym kraju. Firma C&C uczestniczyła w tym procesie od samego początku. Wygrany w 2012 roku przetarg pozwolił nam wspólnie z Orange Polska budować ich sieci w technologii ADSS, a partnerskie podejście pozwoliło na rozwój i doskonalenie produktu. Efektem tego jest fakt, że do chwili obecnej możemy się pochwalić dostawami ponad 15 tys. km kabli ADSS, co stawia nas w pozycji lidera w tym zakresie na rynku polskim. Warto podkreślić też, że przez cały okres nie zgłoszono ani jednej reklamacji. Uzupełnieniem oferty jest kompletny osprzęt, którego jakość potwierdza fakt uzyskania akceptacji pod zastosowanie w projektach POPC 3.

Chcesz budować sieci światłowodowe w sposób optymalny i efektywny pod kątem czasu oraz kosztów z utrzymaniem najwyższych standardów i jakości? – zapytaj o kompletną ofertę kabli wraz z osprzętem o potwierdzonej niezależnymi badaniami jakości.


Dawid Siebner
Kierownik działu projektów telekomunikacyjnych

https://www.linkedin.com/pulse/certyfikowane-przez-orange-labs-kable-cc-partners-w-popc-siebner/

01 sty

Publikacje 2020