Aktualności

Nowości produktowe2019 PSIM+ WinGuard X4

PSIM+ WinGuard X4kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Neutralna i otwarta platforma PSIM+ WinGuard X4, produkowana przez firmę Advancis, dołączyła do naszego port folio, wzmacniając tym samym pozycję C&C na rynku integracji systemów bezpieczeństwa.

PSIM+ WinGuard jest uznawany za jedno z najlepszych i najpełniejszych rozwiązań PSIM dostępnych na rynku. Znalazło swoje zastosowanie w ponad 1400 realizacjach na całym świecie. Charakteryzuje się ponad 400 gotowymi interfejsami, otwartą architekturą, budową modułową, najwyższym poziomem cyberbezpieczeństwa oraz szerokim spektrum funkcjonalności. Plany sytuacyjne wspomagają użytkownika w obsłudze zdarzeń i automatycznie prowadzą go przez wymagane procedury w celu szybkiego oraz bezpiecznego rozwiązania sytuacji.

Połączenie unikalnej wiedzy specjalistów z Advancis w zakresie rozwoju systemu PSIM z  lokalną wiedzą i kompetencją zespołu C&C Partners, umiejętnościami i doświadczeniem w zakresie wdrażania, a także własnym potencjałem rozwoju oprogramowania, skutkuje unikatową na polskim rynku ofertą w ramach produktu klasy PSIM” – podkreśla Artur Hejdysz, Prezes Zarządu C&C Partners.

C&C Partners odpowiada za lokalny rozwój produktu, serwis systemu oraz wsparcie sieci partnerskiej w ramach realizowanych projektów. Jednocześnie obie firmy pracują nad głęboką integracją własnych linii produktowych, czego efekt będzie można zobaczyć już na najbliższych targach IFSEC w Londynie.