Aktualności

Nowości produktowe2019 Certyfikat Orange Labs

Certyfikat Orange Labskliknij na zdjęcie aby powiększyć

Dostosowując się na bieżąco do potrzeb rynku, stawiamy na ciągły rozwój oraz modyfikację naszego portfolio produktowego.

Tym samym chcieliśmy przedstawić nową wersję kabla do bezpośredniego zakopywania w ziemi. Posiada on wszystkie zalety starszej wersji, a dodatkowo ułatwiony został proces usuwania powłoki zewnętrznej. Nowy kabel ma średnicę 6mm, dwa pręty FRP, wzmocnioną powłokę zewnętrzną oraz bardziej elastyczną tubę w której znajdują się włókna G.657.A1, dzięki czemu proces instalacji kabla np. w słupkach kablowych jest jeszcze wygodniejszy.

Pragniemy też poinformować, że kabel ten posiada zaświadczenie z jednej z bardziej renomowanych placówek badawczych w kraju – certyfikat Orange Labs, co oznacza, że jest zgodny z normą zakładową „ZN-OPL-005-2/17 – Optotelekomunikacyjne linie kablowe. Kable światłowodowe. Wymagania i badania.” Potwierdzenie z niezależnego źródła wysokiej jakości produktu pozwala nam na dostawę kabla pod projekty POPC realizowane dla firmy Orange od ręki, gdyż znajduje się na naszym leszczyńskim magazynie.

A to wszystko w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną czyni go liderem w swojej klasie!

Certyfikat OPL