Aktualności

Wydarzenia2018 Nowoczesny parking w Poznaniu

Nowoczesny parking w Poznaniu
Pierwszy w Poznaniu parking P&R cieszy się coraz większą popularnością.

Parking Park&Ride został wybudowany z myślą o osobach korzystających z samochodów i przesiadających się na komunikację miejską. Nad bezpieczeństwem zaparkowanych samochodów czuwa nowoczesny system monitoringu. Do komunikacji kierowców z osobami zdalnie obsługującymi parking służą interkomy zlokalizowane w urządzeniach parkingowych. Całość systemów zintegrowana jest w jednym systemie nadzorczym w Centrum Obsługi Parkingów. Taki model funkcjonowania obiektów jako rozproszona struktura jest nie tylko łatwiejszy w obsłudze, ale i szybszy oraz tańszy w zarządzaniu.

Parking działający całkowicie automatycznie wpisuję się w koncepcję nowoczesnego miasta. Wyposażony w automatykę wjazdową powiązaną z kartą miejską PEKA pozwala na weryfikowanie wjazdów osób mających wykupiony bilet miesięczny. Kierowcy korzystający z parkingu okazjonalnie zwolnieni są z opłat po wykupieniu biletu komunikacji miejskiej w kasie płatniczej.

C&C Partners jako dostawca technologii jest pionierem w opracowywaniu koncepcji, wdrażania i obsługi technicznej branży parkingowej na rynku polskim.