Aktualności

01 marNowości produktowe2015 iProtect - otwarty system zarządzania bezpieczeństwem

iProtect - otwarty system zarządzania bezpieczeństwemkliknij na zdjęcie aby powiększyć

Platforma SMS iProtect jest przykładem systemu zarządzania bezpieczeństwem, który umożliwia elastyczną rozbudowę o dedykowane interfejsy integracyjne z systemami zewnętrznymi. Zakres integracji zależy w głównej mierze od potrzeb inwestora i wymogów konkretnego projektu.

Najczęściej integracja obejmuje wizualizację oraz odbieranie informacji alarmowych z systemów trzecich bezpośrednio w platformie SMS iProtect. Dzięki temu operator może monitorować stan wszystkich systemów z poziomu jednego oprogramowania zarządzającego. Często realizowana jest również synchronizacja baz użytkowników i uprawnień usprawniająca procesy zarządzania użytkownikami. Dzięki otwartym interfejsom integracja może być realizowana zarówno przez firmę C&C Partners, jak i samodzielnie przez klienta.

W ostatnim czasie zrealizowane zostały cztery interesujące interfejsy integracyjne z następującymi systemami zewnętrznymi:

  • System sterowania windami KONE
  • System sygnalizacji pożarowej Schrack-Seconet
  • System zarządzania kluczami Hartmann-Tresore
  • System zarządzania kluczami Protector               

Platforma iProtect zintegrowana jest także z wieloma innymi systemami firm trzecich. Jej rozszerzenie o dodatkowe funkcjonalności integracyjne zwiększa efektywność działań operatorów i skraca czas podejmowania decyzji w momencie zajścia zdarzenia alarmowego.