Aktualności

Nowości produktowe2015 Kontroler Orion – otwiera drzwi na nowe możliwości

Kontroler Orion – otwiera drzwi na nowe możliwościkliknij na zdjęcie aby powiększyć

Zapewnienie pełnego bezpieczeństwa chronionych obiektów wymaga od systemów zabezpieczeń wysokiej elastyczności zarówno w odniesieniu do sposobu instalacji urządzeń, jak i zakresu oferowanych funkcjonalności. W odpowiedzi na wymogi inwestorów i firm instalacyjnych, wprowadziliśmy na rynek innowacyjny kontroler drzwiowy Orion, będący częścią platformy zarządzania bezpieczeństwem iProtect.

W zależności od charakterystyki poszczególnych obiektów, kontroler Orion może działać zarówno w topologii gwiazdy, jak i magistrali. Obie topologie mogą być jednocześnie stosowane w ramach pojedynczej instalacji, dzięki czemu istnieje możliwość dostosowania sposobu instalacji do wymogów poszczególnych pomieszczeń. Elastyczność topologii umożliwia również płynną migrację zainstalowanych na obiekcie systemów do nowoczesnych rozwiązań kontroli dostępu przy zachowaniu dotychczasowego okablowania.

Kontroler Orion oprócz standardowych funkcjonalności, jak zabezpieczenie dostępu czy monitorowanie przepływu osób, oferuje szereg dodatkowych funkcjonalności, m.in.:

- monitoring parametrów środowiskowych (wilgotności, temperatury),
- parametryzowane wejścia umożliwiające podłączenie detektorów SSWiN,
- funkcję autotestu monitorującą na bieżąco pracę urządzenia.


Do istotnych cech kontrolera ułatwiających montaż urządzenia należą również kompaktowy kształt umożliwiający montaż kilku kontrolerów na szynie DIN w ramach jednej obudowy (wysoka gęstość instalacji) oraz szeroki zakres temperaturowy pracy (35°C to +70°C).