Aktualności

12 styNowości produktowe2015 Funkcjonalne i ergonomiczne szafy teleinformatyczne MMC stworzone z myślą o użytkowniku

Funkcjonalne i ergonomiczne szafy teleinformatyczne MMC stworzone z myślą o użytkownikukliknij na zdjęcie aby powiększyć

Nowe szafy teleinformatyczne w ofercie C&C Partners zapewniają optymalne środowisko dla sprzętu IT. 

Do naszej oferty dołączyły nowe szafy teleinformatyczne. Ich producentem jest firma Multimedia Connect (MMC), lider francuskiego rynku w dziedzinie systemów okablowania strukturalnego, wchodzący w skład grupy TKH. Od stycznia w ofercie C&C Partners są dostępne trzy nowe serie szaf stojących 19” w wersji Classic, Technic i Server. Nowe linie zostały specjalnie opracowane z myślą o zmieniających się potrzebach zarówno instalatorów jak i osób na co dzień obsługujących sieci LAN i centra danych. 

Szafy mają stylowy, nowoczesny design i elegancki wygląd. Jednak o ich wysokich walorach użytkowych decyduje konstrukcja i funkcjonalność. Współpraca Działu Rozwoju i Badań Multimedia Connect oraz grupy roboczej złożonej z instalatorów i integratorów zaowocowała opracowaniem szaf teleinformatycznych ściśle odpowiadających kluczowym potrzebom użytkowników. Uwzględniając wymagania stawiane wyposażeniu centrów danych MMC postawiło na:

  • stabilną konstrukcję przy pełnym obciążeniu

  • wygodną i szybką obsługę urządzeń, szczególnie gdy do szafy dołączone są urządzenia końcowe

  • konstrukcję szaf zapewniającą szybkie rozprowadzenie kabli krosowych

  • ze względu na instalację coraz większej ilości urządzeń szafy mają wysokość 45 i 47U

  • zwiększoną nośność, co umożliwia montaż coraz cięższych serwerów

  • skuteczniejszą wentylację w postaci perforacji o 80% przewiewności

Seria Classic – konstrukcja podstawowa

Seria Technic - Specjalistyczne szafy 19”

Seria Server - Bezpieczne przechowywanie danych na serwerach

Dostępność: szafy serii Classic, Technic, Server dostępne będą w ofercie C&C Partners już w styczniu 2015 roku. Producent zapewnia także osprzęt dodatkowy, taki jak cokoły, szyny, uchwyty i wieszaki kablowe, panele zaślepiające, półki, listwy zasilające, panele wentylacyjne, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie zabudowy do indywidualnych potrzeb.