Aktualności

18 lutNowości produktowe2015 Nowy przełącznik Data Center AS5600-52X od Edge-Core

Nowy przełącznik Data Center AS5600-52X od Edge-Corekliknij na zdjęcie aby powiększyć

AS5600-52X to przełącznik zaprojektowany do instalowania w średnich i dużych centrach przesyłania danych oraz sieciach Enterprise. Posiada on 48 portów 10GbE SFP+ oraz 4 porty 40GbE. Dzięki bardzo dużej szybkości przesyłania danych zapewniona jest wydajna transmisja obrazu wideo, połączeń VoIP i poprawne działanie wymagających aplikacji multimedialnych w sieci przedsiębiorstwa. Konstrukcja przełącznika o wielkości 1U zawiera dwa redundantne zasilacze AC lub 48 VDC i moduły wentylatorów, które mogą być wymieniane podczas pracy przełącznika. Efektywne chłodzenie zapewnia system przepływu powietrza port-to-power lub power-to-port.

AS5600-52Xnależy do przełączników z grupy BMS (Bare Metal Switch), co oznacza, że zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie sprzedawane są oddzielnie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy trzy propozycje:

  •          AS5600-52X-O ze środowiskiem instalacyjnym ONIE (Open Network Install Environment), które umożliwia zainstalowanie oddzielnie zakupionego oprogramowania przeznaczonego dla przełączników Data Center.
  •          AS5600-52X-D z oprogramowaniem DCSS (Data Center Switching Software), które zostało zaprojektowane w celu obsługi farm serwerów Data Center liczących kilkadziesiąt tysięcy adresów IPv4/IPv6. Oprogramowanie posiada pełen zestaw funkcji przełączania w warstwie L2. W warstwie L3 dostępne są funkcje: routing IPv4/IPv6, ECMP, OSPF, BGP. DCSS zapewnia otwarte API pozwalające na uruchamianie na przełączniku własnych skryptów i programów. Aplikacje mogą być napisane w języku Python, Ruby, C, Curl, OpenSSH czy OpenSSL w aplikacji DCSS Development Kit.
  •          AS5600-52X-C z oprogramowaniem Cumulus Linux, które jest w pełni wartościowym systemem Linux dedykowanym dla nowoczesnych sieci Data Center. System umożliwia stosowanie aplikacji i narzędzi do automatyzacji sieci na najwyższym poziomie innowacyjności oraz elastyczności. Rozwiązanie optymalizuje koszty budowy, zarządzania i automatyzacji centrów danych.