Aktualności

02 kwiNowości produktowe2014 Serwer VirtuoSIS

Serwer VirtuoSISkliknij na zdjęcie aby powiększyć

Serwer interkomowy VirtuoSIS firmy Commend to pierwsze na świecie rozwiązanie płynnie integrujące się z dynamicznym środowiskiem wirtualnym IT w 100% oparte na oprogramowaniu. Posiada identyczne funkcjonalności jak rozwiązanie bazujące na sprzęcie przy znacznie niższym koszcie inwestycji oraz koszcie operacyjnym. Bez konieczności posiadania oddzielnego sprzętu, programowy serwer interkomowy VirtuoSIS jest wyjątkowo prosty w utrzymaniu i nie wymaga dodatkowego personelu.

Wbudowany w infrastrukturę wirtualnych serwerów VirtuoSIS czerpie korzyści z zaawansowanych mechanizmów redundancji i bezpieczeństwa danych, co automatycznie zapewnia niezbędną wysoką dostępność, która od dawna jest znakiem rozpoznawczym rozwiązań Commend.

W porównaniu do ceny nabycia podobnego serwera z istniejącej gamy produktów, np. serwera sprzętowegoGE 800, daje oszczędności pod względem kosztów eksploatacji, zapewniając mniejsze zużycie energii i ograniczając koszty utrzymania.

VirtuoSIS jest dedykowany dla średnich, dużych oraz największych projektów, nawet o rozproszonej strukturze. Serwer wspiera każdy z możliwych interkomów marki Commend oraz pozwala na integrację z systemami BMS, SKD czy CCTV.