Aktualności

04 paźNowości produktowe2013 Przełącznik światłowodowy z pasywnym chłodzeniem od Edge-Core Networks

Przełącznik światłowodowy z pasywnym chłodzeniem od Edge-Core Networkskliknij na zdjęcie aby powiększyć

Edge-Core ECS4810-12M (oznaczenie C&C EE-1212) jest przełącznikiem światłowodowym, służącym do podziału, rozszerzenia oraz agregacji usług Ethernet.

Wyposażony jest on w 12 portów Gigabit Combo, które mogą być łączone w dowolny elastyczny sposób - przypisane jako światłowód 100/1000BASE-X lub łącze miedziane 10/100/1000BASE-T. Ponadto model posiada dualne zasilanie AC/DC, a jego zakres temperaturowy pracy wynosi od 0ºC do 65ºC. Bezwiatrakowa konstrukcja przełącznika zapewnia cichą pracę oraz podnosi niezawodność układu.

Wszystkie interfejsy są umieszczone na przednim panelu, wraz z CIT (Craft Interface Terminal), portem zarządzania, interfejsem in/out alarmu zewnętrznego oraz wyjściami mocy.

Przełącznik obsługuje funkcję „dying gasp”, która automatycznie wyśle powiadomienie do administratora systemu w ciągu 200 ms za pomocą SNMP trap, gdy zostanie wykryty spadek mocy.

Model idealnie sprawdza się w agregacji linków światłowodowych w małych i średnich sieciach LAN oraz często używany jest w dedykowanych sieciach pod systemy CCTV IP.

Cena przełącznika ECS4810-12M wynosi 1100 USD netto. Możliwe jest nieodpłatne przetestowanie urządzenia. Sprzęt objęty jest dożywotnią limitowaną gwarancją świadczoną do 5 lat po skończeniu produkcji danego modelu.