Aktualności

01 lutNowości produktowe2013 Nowy przełącznik Edge-Core: EE-1228 L3

Nowy przełącznik Edge-Core: EE-1228 L3kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Przełącznik EE-1228 L3 Gigabit Ethernet firmy Edge-Core Networks został wyposażony w 24 sloty 1000Base-X SFP oraz dwa sloty na 10GE XFP uplink. Na potrzeby przyszłego rozszerzenia o kolejne dwa porty 10GE posiada dwa gniazda opcjonalnych rozszerzeń.

Przełącznik przeznaczony jest przede wszystkim do agregacji oraz szkieletowych warstw sieci metropolitalnych lub zastosowań przemysłowych.

Oprócz rozbudowanych funkcji L2 i L3, sprzęt może pracować w szerokim zakresie temperatur od -40ºC do 65ºC. Ponadto model posiada modularne zasilanie i może być wyposażony w dwa zestawy mocy nadmiarowej (230V AC lub-48V DC).

Modularnie montowany jest również zespół wentylatorów chłodzących. Minimalna głębokość przełącznika (25,4 cm) i dostępność wszystkich złączy z przodu sprawia, że EE-1228 jest idealny do stosowania w szafach ulicznych lub do umieszczenie dwóch przełączników tyłem (back-to-back).

Po rygorystycznych testach, międzynarodowa organizacja Metro Ethernet Forum (MEF) przyznała EE-1228 swój certyfikat jakości. Przełącznik otrzymał dwa certyfikaty MEF-9 i MEF-14, co dowodzi, że metropolitalne rozwiązania sieciowe firmy Edge-Core Networks spełniają najwyższe standardy wyznaczane dla wiodących producentów sprzętu sieciowego. Metro Ethernet Forum to międzynarodowe stowarzyszenie przedsiębiorców działających w branży Carrier Ethernet. Organizacja zrzesza ponad 175 aktywnych członków i zajmuje się rozwijaniem technicznych specyfikacji oraz globalnym promowaniem sieci metropolitalnych. Program MEF pomaga dostawcom usług sieciowych podejmować świadome decyzje zakupowe i zmniejszać ryzyko związane z wdrażaniem nowego sprzętu sieciowego. Misją MEF jest przyśpieszenie procesu wdrażania sieci Carrier Ethernet i usług z nimi związanych na całym świecie.