Aktualności

14 czeNowości produktowe2013 GTH-C0041C konwertuje cztery kanały analogowe na pojedynczy kanał HD-SDI

GTH-C0041C konwertuje cztery kanały analogowe na pojedynczy kanał HD-SDIkliknij na zdjęcie aby powiększyć

Oferta Grundig CCTV została poszerzona o konwerter umożliwiający przesyłanie obrazów z czterech analogowych kanałów wizyjnych w jednym kanale HD-SDI.

Model GTH-C0041C konwertuje cztery sygnały wizyjne pochodzące z kamer analogowych o rozdzielczości D1 i wprowadza je do jednego kanału transmisyjnego w standardzie HD-SDI, co pozwala na wyświetlanie obrazów na jednym monitorze podłączonym do wyjścia rejestratora HD-SDI. Obrazy z tych kamer są wyświetlane w układzie 2x2 lub indywidualnie, w trybie pełnoekranowym. Rejestracja każdego z czterech kanałów analogowych odbywa się z rozdzielczością odpowiadającą wycinkowi jednej czwartej obrazu w standardzie Full HD, transmitowanego w pojedynczym kanale HD-SDI.

Wdrożenie takiego rozwiązania umożliwia jeszcze prostą zamianę systemu analogowego na system pracujący w standardzie HD-SDI. Istniejące okablowanie (np. kabel współosiowy typu RG59) pozwala na stopniowe wykonywanie transformacji całego systemu do standardu HD-SDI w dogodnym dla inwestora czasie podczas poszczególnych etapów inwestycji, bez tymczasowej utraty obrazów z posiadanego dotychczas systemu monitoringu wizyjnego wykonanego na bazie urządzeń analogowych.